jesteś na: stronie tytułowejAktualnościIntencje Mszalne


WIELKI PONIEDZIAŁEK - 15.04.2019.
 6.30 + Stanisława KRZYSTANEK – od siostry Marysi z rodziną.
  7.00 + Marianna, Stanisław LATOS.
  7.00 + Andrzej TUMIDAJEWICZ w 10 r. śm. – od żony i syna z rodziną.
17.00 + Antonina WRZOCHAL – od córki z rodziną.

WIELKI WTOREK - 16.04.2019.
 6.30 + Stanisława KRZYSTANEK – od Marysi i Bogdana z rodziną.
  7.00 + Leokadia JUSZCZAK – od syna Zdzisława z rodziną.
  7.00 + Leokadia JUSZCZAK – od córki Barbary z rodziną.
17.00    Dziękczynna w 25 r. ślubu P. Agnieszki i Dariusza WOLNICKICH
17.00 + Jan GAŁCZYŃSKI – od rodzin Kałużów i Wawrzyńczyków.
   
WIELKA ŚRODA - 17.04.2019.
  6.30 + Stanisław NOWAK – od chrześniaka Stanisława z Krystyną                
                 i Rafałem.
   7.00 + Władysława, Józef, Danuta zm. z rodziny, Kazimiera, Jan, Maria.
   7.00 + Jan JĘŻAK – od najbliższej rodziny.
 17.00 + Andrzej GRYBOŚ w 22 r. śm. – od córek.
            
WIELKI CZWARTEK - 18.04.2019.
18.00   Za kapłanów – od Żywego Różańca.
18.00 + Helena BUREK-LEŚNIAK – od sąsiadów z ul. Konstytucji bl. 82, 84,
                86.
18.00 + Mirosław MĄCZKA w 2 r. śm. – od żony i syna z rodziną.
18.00 + Henryk BORDOLIŃSKI – od chrześniaka Grzegorza z rodziną.


WIELKI PIĄTEK - 19.04.2019.
 17.30  DROGA KRZYŻOWA
 18.00  LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
            
WIELKA SOBOTA - 20.04.2019.
18.00 + Bronisława KORZEC w 9 r. śm. – od rodziny.
18.00 + Anna i Stanisław CZERNECCY.
18.00 + Wojciech PASTUSIAK z racji imienin – od żony z dziećmi.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 21.04.2019.
  6.00   Rezurekcja – Za parafian.
  9.00 + Irena KUBIŚ – od córki Anny z rodziną.
11.00 + Janina, Bolesław, Kazimierz, Marcin STAWIARSCY; Janina, Edward
                WYDERKA.
12.15    Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i łaski dla Aleksandry                      
                i Przemysława KACZMARCZYK w 1 r. ślubu.
12.15 + Daniel KAJCA w 3 r. śm. – od żony i córek z rodzinami.
17.00 + Zdzisław SAMEK w 18 r. śm. – od żony i córki z rodziną.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY - 22.04.2019.
 7.00 + Zbigniew DYNAK – od kolegi Władka z Tarnowa.
  9.00 + Kazimierz, Janina, Bolesław, Marcin STAWIARSCY; Irena, Zygmunt
                GAJEWSCY.
11.00   Dziękczynna w rocznicę ślubu P. Mirosławy i Lecha WĄSOWICZ       
               z prośbą o Boże łaski i błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego
               życia.
12.15   O błog. Boże, zdrowie i łaski dla Leny TEJMAN w 1 r. urodzin – od
               rodziców.
               O błog. Boże, zdrowie i łaski dla Szymona POPCZYK w 1 r. urodzin.
               O błog. Boże, zdrowie i łaski dla Natana FABIŚ w 1 r. urodzin – od
               mamy i chrzestnych.
               Dziękczynna w 2 r. urodzin Amelki z prośbą o Boże błog., zdrowie    
                i łaski – od dziadka i babci z rodziną.
               Dziękczynna w 25 r. ślubu P. Joanny i Jarosława HASIK z prośbą      
               o błog. Boże i wszelkie potrzebne łaski w życiu.
               Dziękczynna w 45 r. ślubu P. Cecylii i Mariana TARNOWSKICH          
               z prośbą o zdrowie, Boże błog. i łaski na dalsze lata życia – od dzieci
               z rodzinami. 
17.00 + Józef BIAŁEK w 6 r. śm. – od rodziny.

WTOREK - 23.04.2019.
 6.30 + Stanisław NOWAK – od ucz. pogrzebu.
  7.00 + Edward WYDRZYŃSKI – od córki Madzi z mężem i córeczką.
  7.00 + Hermina PLUTA w 1 r. śm. – od córki Ewy z rodziną.
17.00 + Cecylia, Marian PABIAŃCZYK – od całej rodziny Pabiańczyków        
                z Karwina.

ŚRODA - 24.04.2019.
  6.30 + Stanisław NOWAK – od sąsiadów z kl. Nr 36.
   7.00 + Henryk BORDOLIŃSKI – od rodzin Sagałów i Brzezińskich.
   7.00 + Dorota DREWNA w 12 r. śm.
 17.00 + Renata KUCHARCZYK-DUDEK – od męża z rodziną.
            
CZWARTEK - 25.04.2019.
  6.30  + Zofia, Władysław RAK oraz zm. z rodzin RAKÓW, ORŁÓW i BIAŁYCH
  7.00 + Stefan GOSŁAWSKI z racji urodzin.
  7.00 + Urszula RUSEK – od córki z rodziną.
  7.00 + Jan GREFIK; Aniela i Wincenty GREFIK.
18.00 + Przemysław JANCZYK w 10 r. śm. – od rodziców.

PIĄTEK - 26.04.2019.
   6.30 + Stanisław NOWAK – od Gosi z rodziną.
   7.00 + Mirosława PELA w 2 r. śm. – od wnuka.
   7.00 + Mirosława ŁYSIK – od rodziny.
   7.00 + Genowefa JAWOR – od wnuczka Tomasza z rodziną. 
 17.00 + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
             + Leokadia ŚLIWA – od ucz. pogrzebu.
             + Jarosław CZERNY; Janina i Stanisław WRONOWIE; Roman GAJ;
                 Tadeusz POLITAŃSKI – od Zuzanny Czerna.
             + Stefan SŁABY – od sąsiadów.
             + Katarzyna, Piotr KRZYWDZIŃSCY – od córki i syna z rodzinami.
             + Jerzy NOWAK (imieninowa) – od żony i dzieci z rodzinami.
             + Józef, Andrzej, Mirosława ZAJĄC; Józefa BRONKOWSKA i rodzice      
                 z obu stron.
             + Paulina LENART; Władysław ŚWIERK.
            
SOBOTA - 27.04.2019.
  6.30 + Henryk CECOT – od kolegów: Stefana, Stanisława i Leszka.
  7.00 + Zbigniew DYNAK – od Kazimierza Dynak z rodziną.
  7.00 + Julian PARYŻ w 11 r. śm.
17.00 + Antonina WRZOCHAL – od wnuczki Honoraty z mężem.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 28.04.2019.
  7.00 + Władysław BŁASZKIEWICZ; Czesław WĘGRZYNOWICZ.
  9.00 + Alojzy PAWŁOWSKI w 2 r. śm. – od żony i córki z rodziną.
  9.00 + Edward WYDRZYŃSKI – od żony.
11.00 + Wanda i Wolfram GĄDEK.
12.15   Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i łaski dla rodziny MOSUR.
17.00 + Barbara WRÓBLEWSKA w 1 r. śm. – od męża, córki i syna z rodziną.