jesteś na: stronie tytułowejAktualnościOgłoszenia Duszpasterskie

 NIEDZIELA WIELKANOCNA 21 KWIETNIA 2019r.

 

1. Dzisiaj  Niedziela Wielkanocna. W dniu dzisiejszym jeszcze Msze św. o godz. 9:00 , 11:00 , 12:15 – której przewodniczył będzie Ks. Bp. Piotr Skucha i o godz. 17:00.

2.Jutro II dzień Świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 7:00 , 9:00 , 11:00 , 12:15 Msza św. z chrztami i o 17:00. Ofiary składane w drugi dzień Świąt na tace przeznaczone są na uczelnie katolickie : KUL i PAT. Rektorzy i  cała  społeczność akademicka wszystkim ofiarodawcą składa serdeczne Bóg zapłać.

3. W dzisiejszą Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego pragnę wszystkim podziękować i złożyć serdeczne życzenia:

Na pierwszym miejscu Drogiemu Księdzu Biskupowi zdrowia, radości oraz wielu łask płynących od Zmartwychwstałego Chrystusa.

Ks. Piotrowi – kapelanowi Ks. Biskupa radosnych świąt i wszystkiego najlepszego.

Księżom wikariuszom za rekolekcje, Wielki Tydzień, konfesjonał, szczególnie ks. Arturowi za przygotowanie młodzieży do bierzmowania.

Panu Organiście za oprawę muzyczną Wielkiego Tygodnia, Rezurekcji i Świąt Wielkanocnych.

Całej parafialnej asyście: Żywemu Różańcowi, III Zakonowi Św. Franciszka za przygotowanie Grobu Pańskiego. Lektorom i ministrantom za posługę przy ołtarzu, za Wielki Tydzień. Akcji Katolickiej, Kręgu Biblijnego za przygotowanie Ciemnicy za przygotowanie paczek żywnościowych. Panią, które sprzątały Kościół – „Bóg zapłać”.

Dziękujemy wszystkim, którzy z dobroci Serca podzielili się artykułami spożywczymi z osobami najbardziej potrzebującymi z naszej parafii, szczególne podziękowania dla pewnej rodziny z Jęzora.

 

 

 

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Leokadia Śliwa l. 95; śp. Józef Bieda l. 81 ; śp. Zdzisław Brąboszcz ; …. ; wieczne odpoczywanie….

 

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim najlepsze świąteczne życzenia: J.E.Ks.Bp., Ks. Kapelanowi, wszystkim gościom i parafianom – radosnego przeżywania Tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego.

Wesołych Świąt i Radosnego ALLELUJA!!!