jesteś na: stronie tytułowejAktualnościOgłoszenia Duszpasterskie

1.     Dzisiaj przeżywamy XXX niedzielę zwykłą.

2.     W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Wszystkich Świętych. W poniedziałek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.  Tymi świętami rozpoczynamy miesiąc listopad – czas szczególnej pamięci o zmarłych by mieli udział w Chrystusowym zwycięstwie nad śmiercią. Dotyczy to zwłaszcza tych , którzy po śmierci potrzebują oczyszczenia w miłości czyli czyśćca, który jest przedsionkiem nieba.

3.     W tym roku z racji pandemii nie będzie we  Wszystkich Świętych  procesji na cmentarzu. W tym dniu oprawiamy Msze św. w kościele o godz. 7.00, 9.00,11.00 i 15.00. Zmarłych w wypominkach jednorazowych będziemy przypominać Bogu na Mszy św. o godz. 15.00 w kościele.

4.     Można składać wypominki jednorazowe, oktawalne- wymieniane przez 8 dni na wieczornych Mszach św. o godz.17.00. i różańcu w intencji zmarłych, oraz roczne wypowiadane  przed mszami we wszystkie niedziele w ciągu całego roku.

5.     W przyszłym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca –odwiedziny chorych na indywidualną prośbę zainteresowanych.

6.     W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Śp. Józef Skowronek, Bogdan Dudek, Józef Olszowski, Jan Nowak, Krystyna Bartoszek, Dariusz Sadura… Wieczny odpoczynek …  

 

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli, a na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.