Przejdź do treści
waski
Przejdź do stopki
Przejdź do treści

Aktualności

baner adwentowy

Intencje Mszalne

Treść

PONIEDZIAŁEK 29 listopada

6.30

1

+ Barbarę Maniarską – od uczestników pogrzebu

2

+ Zenobię Kosin – od córki z dziećmi

7.00

1

+ Władysława Ekiert – gregoriańska 17

2

+ Stefanię Pogoń – od sąsiadki z ul. Zagłębiowskiej 3/24

3

+ Zuzannę Szopa – od rodziny Bakalarz

17.00

1

+ Halinę Gzyl w 16 r. śm. – od męża

WTOREK 30 listopada

6.30

1

+ Magdalenę, Teofila Paryż, Marię Paryż, Zofię, Marka Ciszewskich

7.00

1

+ Małgorzatę Gajówka w 7 r. śm. – od ojca

2

+ Janinę Grześka – od syna Czesława

3

+ Władysława Ekiert – gregoriańska 18

17.00

1

+ Mariannę Dziuba – od wnuczki Moniki z dziećmi

ŚRODA 01 grudzień

6.30

1

+ Janinę Grześka – od sąsiadów

7.00

1

+ Marcina Wąsowicza w 1 r. śm.

2

+ Włodzimierza Nowaka – od żony

3

+ Władysława Ekiert – gregoriańska 19

17.00

1

+ Wiesławę Pronobis – od córki Wioli z mężem

CZWARTEK 02 grudzień

6.30

1

+ Wiesławę Wojtecką – od rodziny Piecykura

2

+ Adama Cieślika – od Barbary i Kazimierza Grab z rodziną

7.00

1

+ Jana Kozibąk w 54 r. śm. – od syna z rodziną

2

+ Sławomira Bębenek – od sąsiadów z bloku 19

3

+ Władysława Ekiert – gregoriańska 20

17.00

1

+ Katarzynę, Jana Kroczek – od córki Anieli z rodziną

 

 

PIĄTEK 03 grudzień

6.30

1

+ Mieczysława, Barbarę Tyrkalskich

2

 

7.00

1

Wynagradzająca NSPJ – od Żywego Różańca

2

+ Franciszka Dygas – od chrześnicy Heleny i rodziny Wojewodów

3

+ Władysława Ekiert – gregoriańska 21

17.00

1

+ Roberta Skarbińskiego – od chrzestnej z rodziną

SOBOTA 04 grudzień

6.30

1

+ Henrykę Duda z rodzeństwem

2

+ Władysława Ekiert – gregoriańska 22

7.00

1

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP – od Żywego Różańca

2

+ Mariana Swat – od uczestników pogrzebu

3

+ Katarzynę, Jana Kroczek

17.00

1

+ Kazimierza Wieczerzak – od syna z rodziną

NIEDZIELA 05 listopada

7.00

1

W intencji Żywego Różańca i III Zakonu św. Franciszka

2

+ Stefanię Pogoń – od syna Marka z rodziną

9.00

1

+ Andrzeja Lupa w 10 r. śm. – od najbliższej rodziny

2

+ Jacka Jasińskiego – od siostry Barbary

11.00

 

 

1

+ Andrzeja Podgurskiego w 7 r. śm. – od żony i syna Łukasza

2

+ Władysława Ekiert – gregoriańska 23

3

+ Barbarę Ślipek z racji imienin – od męża z córką i syna z żoną

12.15

Chrzty i Roczki

1

O błog. Boże, potrzebne łaski, zdrowie dla nowożeńców Maryny i Marcina Ramza – od uczestników ślubu

 

2

O błog. Boże, potrzebne łaski, zdrowie dla nowożeńców Anny i Pawła Szwed – od uczestników ślubu

17.00

1

+ Przemysława Zięba – od rodziców i siostry z rodziną

 

 

2965