Przejdź do treści
waski
Przejdź do stopki
Przejdź do treści

Aktualności

Flaga Polska
ikraina sereduszko

Ogłoszenia

Treść

 duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś w kalendarzu liturgicznym przypada IV niedziela zwykła w ciągu roku. Od środy wracamy do zwykłego porządku w tygodniu będzie również Msza św. o godz. 17.00 oraz kancelaria o godz. 15.00.

2. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. 6.30, 7.00, 9.00 i 17.00 Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Szczególną modlitwą otaczamy wszystkie osoby konsekrowane. W czasie Mszy św. błogosławieństwo świec. Ofiary składane do puszek są przeznaczone na wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych.

3. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Modlimy się o nowe i święte powołania do służby Bożej w kościele. Po Mszy św. popołudniowej rozpoczynamy adoracje Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 21.00 i zakończy się Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy wszystkich chętnych na indywidualną adorację.

4. W piątek I piątek miesiąca. O godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ. Spowiedź od godz. 6.30 i od 16.30. Od 9.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Nowych chorych możemy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

5. W sobotę I sobota miesiąca. O godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci pierwszokomunijnych.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Zarówno w tygodniku Gość Niedzielny jak i Niedziela znajduje się dodatek Jan Paweł II – Odkrywamy prawdę.

8. Taca z ubiegłej niedzieli wyniosła 3956,50 zł Bóg zapłać za złożony ofiary, również te na konto parafialne.

9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: Śp. Janina Gajdziak, Krystyna Scholz, Grzegorz Guzman, Wioletta Kot.

11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa oraz doświadczenia bliskości Zbawiciela i Jego Najświętszej Matki.

148524