Przejdź do treści
waski
Przejdź do stopki
Przejdź do treści

Aktualności

kolęda stół
Boże Narodzenie

Ogłoszenia

Treść

 duszpasterskie

  1. Dzisiaj 3 niedziela zwykła obchodzona jest w kościele jako Niedziela Słowa Bożego.
  2. Jutro Światowy Dzień Środkó Masowego Przekazu. Za przyczyną św. Franciszka Salezego  będziemy się modlić aby pracownicy mediów z poszanowaniem przekazywali prawdę do której mają prawo wszyscy obywatele. We wtorek święto nawrócenia św. Pawła. W środę będziemy wspominać św. Tymoteusz I Tytuasa a w piątek św. Tomasza z Akwinu.
  3. Skończył  się okres Bożego Narodzenia ale zgodnie z polską tradycją, kolędy spiewamy do Ofiarowania Pańskiego, tj. do 2 lutego.
  4. W tym tygodniu zakończymy tradycyjną, coroczną, wizytę duszpasterską. Osoby które chcą zaprosić kapłana do swojego mieszkania, prosimy o umówienie indywidualnej wizyty w zakrystii.
  5.  Plan kolędy na najbliższy tydzień wygląda następująco: Poniedziałek: ks. Tomasz – godz14.00 ul. Pogodna. Harmonogram kolędy umieszczony jest też w gablocie, na internetowej stronie parafialnej pod adresem niwka.sosnowiec.pl  oraz w papierowej gazetce parafialnej.
  6. Z racji kolędy kancelaria parafialna jest czynna w każdy dzień, tylko po mszy o godz. 7.30. W miesiącu styczniu nie odprawiamy Mszy Św. o godz. 17.00
  7. Do 13 lutego trwają spotkania synodalne. Wszystkich chętnych którym leży na sercu dobro kościoła zapraszamy na indywidualne spotkania z wybranymi koordynatorami do salki katechetycznej , w każdą niedzielę od godz. 15.00 – 16.00
  8. W minionym tygodniu odeszli do Pana świętej pamięci:  +Alina Hodebska, Krystyna Kowalik …  Wieczny odpoczynek…
27611